Новости

З 7 по 15 листопада в школі був проведений Тиждень української писемності та мови.

Термін проведення

Класи

1

Відкриття Тижня української писемності та мови

2

День української пісні

3

Конкурс знавців імені Петра Яцика

4

Конкурс малюнків «У світі української казки»

5

Виставка рушників «Ті рушники у хаті – наче диво, вони з стіни до мене гомонять. . .»

6

Свято українських страв

7

Закриття Тижня.

Підведення підсумків

8

Конкурс ребусів з української мови

Протягом тижня

9

Випуск стіннівки «9 листопада - День української писемності та мови»

5

Найбіль цікавим для дітей запам`ятався День українських страв.

Свято української кухні

... Чи зможете назвати найсмачніше блюдо української кухні? .... Навряд чи! Адже вона настільки різноманітна, що виділити одне буде дуже складно. Не дарма страви нашої національної кухні можна зустріти далеко за межами України. Хто куштував ароматний наваристий український борщ із часниковими пампушками, знамените сало з перцем, чи вареники з картоплею, щедро политі гарячим рослинним маслом? Тільки подумаєш про таку "смакоту" і вже "слинки течуть"!
І ми, як справжні поціновувачі української кухні, вирішили провести незвичайне і цікаве свято. Свято страв української кухні. Вирішено було не тільки приготувати різні частування, але й підготувати розважальну програму. Сценарій було складено, всі бажаючі взяти участь почали підготовку концертних номерів. Хтось учив пісню, хтось репетирував запальний український танець, а деякі готувалися проявити свою акторську майстерність у сценках. І звичайно ж свято не обійшлося без страв української кухні! Їх готував кожен клас. Це були і вареники, і рум'яні пироги, і борщ зі сметаною, і каша зі шкварочками.
І ось настав довгоочікуваний день! Національні українські костюми допомогли нам створити особливу атмосферу свята. А наші дівчата, Аня Сорокіна та Ангеліна Гелюх, знову порадували глядачів ораторською майстерністю і акторським мистецтвом, адже саме їм доручили проводити наш захід. Особливо нам запам'яталися два номери, які ми побачили цього дня: сценка про гарбуз, яку розіграли учні 6 класу Лазаренко Микита і Гребенюк Аня, і пісня у виконанні самої маленької артистки, учениці 5 класу, Малашкевіч Аліни.
Але повернемося до наших страв. Їх на святі представляли шеф-кухарі з різних класів. Вони розповідали історію страв української кухні і навіть присвячували їм вірші. А потім глядачі брали участь у веселих конкурсах. Учні повинні були вгадати на дотик, які крупи лежать в тарілках, змагалися в поїданні хліба на швидкість і в зборі "врожаю" з овочів, розкладених по підлозі. Було дуже весело і цікаво!
Свято непомітно закінчилось, і всі з нетерпінням відправилася куштувати страви української кухні, і треба сказати, що кожне з них було по-своєму смачним. А ми зайвий раз переконалися, що українська кухня-привід для нашої національної гордості!

Новости: 30
22.02.2016

Городской фестиваль инсценированной песни

Учащиеся нашей школы приняли участие в городском фестивале инсценированной военно-патриотической песни "Песня великого подвига"
22.02.2016

Конкурс чтецов

22 февраля 2016 года был проведен конкурс чтецов, посвященный Дню защитника Отечества
12.02.2016

Участие в конкурсе "Золотой сундучок - 2015"

Учащиеся 4-9 классов приняли участие в Республиканском математическом конкурсе "Золотой сундучок"
10.02.2016

Поэтический марафон

10 февраля 2016 года в школьной библиотеке был проведен поэтический марафон «Благословен и день и час . . ."
19.12.2014

День Святого Николая!

По традиции, накануне Дня Святого Николая школа радушно встречает гостей и готовит праздничное представление для учащихся начальных классов.
29.11.2014

«Мисс Осень - 2014»

28 ноября в школе прошел конкурс "Мисс Осень - 2014!"
24.03.2014

По святым местам

22 марта 2014 года учащиеся нашей школы под руководством учителя Христианской этики Малой Еленой Николаевной посетили Свято-Никольский монастырь
07.03.2014

Здоров`язбережувальні заходи

На початку березня з метою збереження здоров’я і пропаганди здорового способу життя в школі були проведені виховні заходи
06.03.2014

Свято 8 березня

Якщо говорити між нами, То все починається з мами. І казочка перша у світі, І сонячна подорож в літо.
03.03.2014

Виховна година в 5 класі

3 березня 2014 року в 5 класі була проведена виховна година на тему "Природні чудеса землі Донецької" (віртуальна подорож)